Çatlıdere ve Siteler mahallelerinde sinema keyfi

İzmir’in Aliağa ilçesinde, kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında düzenlenen ’Aliağa’da Yaz Sinema Günleri’ Çaltılıdere ve Siteler Mahallesi’nde aynı anda gösterime sunulan filmler ile devam etti.Aliağa’nın farklı mahallelerinde...

Çatlıdere ve Siteler mahallelerinde sinema keyfi

İzmir’in Aliağa ilçesinde, kültür ve sanat faaliyetleri kapsamında düzenlenen ’Aliağa’da Yaz Sinema Günleri’ Çaltılıdere ve Siteler Mahallesi’nde aynı anda gösterime sunulan filmler ile devam etti.

Aliağa’nın farklı mahallelerinde izleyici ile buluşan sinema filmleri yoğun ilgi görüyor. 7’den 70’e her yaştan izleyicinin bir araya geldiği Aliağa Yaz Sinema Günleri’nde vatandaşlar, eski yaz günlerindeki açık hava sinemalarının nostaljisini yaşıyor. Vatandaşlar sıcak geçen yaz gecelerinde yıldızlar altında film izlemenin tadını doyasıya yaşıyor.

Çaltılıdere Mahallesi’nde Cici Babam, Siteler Mahallesi’nde ise Bizim Köyün Şarkısı adlı komedi türü Türk filmleri büyüklü küçüklü tüm sinema tutkunları tarafından ilgiyle izlendi. Komedi filmleri ile keyifli saatler yaşayan vatandaşlara patlamış mısır ve gazoz ikramlarında da bulunuldu.

Sinema günleri, belirlenen plan ve program dahilinde Ağustos ayı sonuna kadar farklı mahallelerdeki film gösterimleri ile devam edecek. - Ege Haber
YORUM EKLE
banner501
Toz Fırtınası Suriye sınırından Türkiye'nin Güneydoğusuna giriş yaptı
'TRT Payı' ve 'Kayıp Kaçak Bedeli'  Kanun Teklifi
Süleyman Soylu: 'Artık Sonunuz Geldi Hayvanlar'
İzmir'deki Rahip Brunson davasında karar açıklandı. Papaz Brunson serbest kaldı.
Erdoğan’dan Operasyon Mesajı
Bütçede Aslan Payı Maliye’ye
Bahçeli’den Akşener’e Veryansın
İçişleri Bakanlığı’ndan Valilere Kesin Talimat
Erdoğan’dan Yine Milli Para Vurgusu
Trafik Cezaları Değişiyor