Buca’nın balkonları yarışıyor

Buca Belediyesi’nin kentte çevre bilincinin arttırılması, güzelleştirilmesi ve estetik açıdan daha güzel bir Buca oluşturulması amacıyla düzenlediği “En güzel balkon” yarışması için başvurular başladı.Buca Belediyesi, yeşil dokuyu...

Buca’nın balkonları yarışıyor

Buca Belediyesi’nin kentte çevre bilincinin arttırılması, güzelleştirilmesi ve estetik açıdan daha güzel bir Buca oluşturulması amacıyla düzenlediği “En güzel balkon” yarışması için başvurular başladı.

Buca Belediyesi, yeşil dokuyu çoğaltmak ve sürdürülebilir yeşille bütünleşmiş rengarenk alanlar oluşmasına teşvik etmek amacıyla düzenlediği “En güzel balkon” yarışması için başvuruları almaya başladı. Bu yıl 4. kez düzenlenen yarışmayla kentte görsel kalitesi yüksek mekanlar oluşturup, çevre bilinci ve sevgisiyle yoğrulmuş bir gelecek oluşturulması hedefleniyor.

Balkonu ve düzenlemesiyle gurur duyan, bunu taçlandırmak isteyen tüm Bucalıların katılabileceği yarışma için başvuruların Buca Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğüne şahsen veya bucabel.ckkm@gmail.com adresinden yapılması gerekiyor.

Buca’nın En Güzel Balkonu Yarışmasının son başvuru tarihi ise 11 Mayıs 2018 olarak belirlendi. Yarışmada ilk üç sırada yer alan Bucalılar 8 Haziran’da düzenlenecek ödül töreninde hayatlarını kolaylaştıracak ev eşyalarıyla ödüllendirilecek.
YORUM EKLE