Bucalı kursiyerlerden muhteşem performans

Buca Belediyesinin açtığı sanat kurslarında Türk Sanat Müziği branşında eğitim alan kursiyerler, Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde performans sergiledi.Buca Belediyesi, Bucalıları sanat ve müzikle buluşturmaya devam ediyor. Buca...

Bucalı kursiyerlerden muhteşem performans

Buca Belediyesinin açtığı sanat kurslarında Türk Sanat Müziği branşında eğitim alan kursiyerler, Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde performans sergiledi.

Buca Belediyesi, Bucalıları sanat ve müzikle buluşturmaya devam ediyor. Buca Belediyesinin açtığı sanat kurslarında eğitim alarak sanat hayatlarına ilk adımlarını atan yüzlerce kursiyer ilk performanslarını Buca Belediyesi Sanat Kursları Şenliği’nde ortaya koyuyor. Sanat kurslarının Türk Sanat Müziği branşında eğitim alan kursiyerler aylar süren emeklerini Buca Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen şenlikte sergiledi. Sanat müziğine ait eşsiz eserleri koro olarak seslendiren kursiyerler muhteşem bir performans gerçekleştirdi, etkileyici ses ve yorumlarıyla Bucalılara keyifli bir gece yaşattı.
YORUM EKLE