Bornova'da intihar eden gencin kardeşi 'Ablam intihar edecek biri değil'

Bornova’da kalbinden vurulmuş olarak bulunan Özlem Özer’in canına kıyacak bir yapıda olmadığını söyleyen kız kardeşi Kader Atçı, “Ablam cinayete kurban gitmiş olabilir” dedi İzmir'in Bornova ilçesinde bir SPA Merkezi'nde sorumlu müdür olarak çalışan 24 yaşındaki Özlem Özer'in iki gün önce silahla intihar etmesi ile ilgili konuşan annesi Fatma Soyçelik ve kız kardeşi Kader Atçı, olayın intihar değil, cinayet olduğunu iddia etti.

İzmir 19.07.2019, 09:20
Bornova'da intihar eden gencin kardeşi 'Ablam intihar edecek biri değil'

Ablasını İskenderun'da toprağa verdiklerini belirten 20 yaşındaki Kader Atçı "Ablam öncelikle Allah'tan korkan bir insan, intihar ettiğini düşünmüyorum, cinayete kurban gitmiş olabilir. Bu işin peşini bırakmayacağımızı söylemek isterim. Ben ve ailem çok üzgünüz. O intihar edecek bir insan değildi" dedi.

'BİR SORUNU YOKTU'
ABLASI Özlem Özer'in intihar edecek bir yapıya sahip olmadığını söyleyen Kader Atçı, "Polisin bu konunun üzerine daha çok düşmesini ve özel olarak ilgilenmesini istiyorum. Bu intihar şekli ve kalbine ateş etmesi ilginç. Ablam ile görüşmemizde ne morali bozuktu ne de bir sorunu olduğunu söylüyordu; ayrıca bir maddi sorunu da yoktu" dedi. Annesi Fatma Soyçelik de kızının intihar etmiş olamayacağını belirterek olayın bir an önce aydınlatılmasını istedi. Olayda şu ana kadar neden bulgusuna ulaşamayan polis ekiplerinin 

Yorumlar (0)
24°
açık