Bornova'da Başkan toplantısı

Başkan İduğ, Bornova’daki esnaf odaları ve sanayi siteleri başkanlarını Çınar Kafe’ de düzenlenen kahvaltıda bir araya getirdi.

İzmir 10.10.2019, 11:54 10.10.2019, 12:07
Bornova'da Başkan toplantısı

Bornova Belediye Başkanı Dr. Mustafa İduğ, Bornova’daki sanayi siteleri ve esnaf odalarının başkanlarını Büyükpark'ın içindeki Çınar Evi’nde düzenlenen kahvaltıda bir araya getirdi. Başkanlar, temsil ettikleri esnafın problemlerini ve isteklerini iletti. Başkan İduğ ise bu sorunların çözümüne ilişkin projelerini anlattı ve destek istedi. İlk kez gerçekleşen bu buluşmanın her ay düzenli olarak tekrarlanmasına karar verildi.

İkinci kahvaltı daveti ise Kara Nakliyecileri Sitesi’nden geldi.
Başkan İduğ, göreve geldikleri günden bu yana Bornova’yı birlikte yönetme düşüncesi ile hareket ettiklerini ifade ederek, her ay tekrarlanacak toplantılarda birlikte verilecek karar ve üretilecek çözümlerin Bornova’ya büyük katkı sağlayacağını belirtti. Hurda araçlardan, sanayi atıklarına, trafikle ilgili düzenlemelerden, güvenliğe kadar pek çok konunun gündeme geldiği toplantıda, planlanmış ve projesi hazır yatırım ve çalışmalar hakkında da bilgi veren İduğ, “Yeni spor alanları başta olmak üzere pazar yeri, düğün salonu ve havuz yatırımlarını hızla tamamlayacağız” dedi.

Büyükpark’taki Çınar Kafe’de düzenlenen toplantıya; Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Akkaya, Çamdibi Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkan Vekili Salih Bölük, 2. Sanayi Sitesi Başkanı Erol Çamkıran, 3. Sanayi Sitesi Başkanı Yalçın Dönmez, 4. Sanayi Sitesi Başkanı Ayşe Şöhret, 5. Sanayi Sitesi Başkanı Turgay Avcı, Bornova Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Murat Canlı, Kara Nakliyeciler Sitesi Başkanı Adnan Çetin, AYKOOP (S.S. Ayakkabıcılar Toplu İşyeri Yapı Kooperatifi) Müdürü Yunus Taş, Bornova Oto Tamircileri Odası Başkanı Bülent İşçi, Hurdacılar Sitesi Müdürü Cumali Çakıl, MTK Sitesi Müdürü Sebahattin Özusta, Keresteciler Sitesi Başkanı Mehmet Aygün, Geri Dönüşümcüler Sitesi Başkanı İlhami Macit, Ayakkabıcılar Odası Başkanı Yalçın Ata, Dökümcüler Odası Başkanı Muzaffer Üründü, Mİ-KA İş Sitesi Başkan Vekili Muharrem Özer, Bornova Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Kemal Yaman, Altındağ, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Mehmet Semerci, Ayakkabıcılar Odası Başkan Vekili Murat Kayıkcı, Pazarcılar Odası Başkanı Hamdin Erişen ile oda ve sitelerin temsilcileri katıldı.

Yorumlar (0)