Bergüzar Korel: Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde

Önceki gün Tarkan konserine Hülya Darcan’la gelen ünlü oyuncu Bergüzar Korel, en önde yerini aldı. Belgüzar sohbet sırasında Çeşme ve özellikle Alaçatı'nın pahalılığından söz etti. Alaçatı'nın İspanya ve Afrika'dan daha pahalı olduğunu dile getirdi.

İzmir 10.09.2017, 17:37 10.09.2017, 18:04
Bergüzar Korel: Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde

Korel, “Hayatımda ilk defa Tarkan konserine geliyorum. Arkadaşlarım her zaman bana ‘Mutlaka Tarkan konserine git’ derdi. Sonunda gelebildim. ‘Dudu’, ‘Kuzu Kuzu’, ‘Kış Güneşi’ ve yeni albümden ‘Yolla’ ile ‘Beni Çok Sev’e bayılıyorum." dedi.

Çeşme'de harcadığım parayı İspanya ile kıyaslayamam

Gazetecilerle sohbet sırasında Çeşme'nin pahalılığından yakınan Bergüzar Korel " Bu yaz benim için güzel geçti. Ama Çeşme’nin pahalılığından yakınmak istiyorum. Attığınız adım başı para olmuş. Alaçatı özellikle feci bir halde. Ben Afrikaya’da, İspanya’ya da gittim bu sene. Ama oralarda harcadığım parayı inanın Çeşme ile kıyaslayamam. Acayip pahalı bir yer olmuş. Ben eski Çeşmeliyim” dedi.

Tatilciler de müzdarip

Bergüzar Korel gibi tatil için Çeşme ve Alaçatı'yı tercih eden tatilciler de aynı dertten müzdarip. Bir çok tatilci bir daha ki yaz Çeşme'yi tercih etmeyeceklerini fiyatların çok uçuk olduğunu dile getirdi. (Hürriyet)

Yorumlar (0)