Berat Albayrak İzmir halkıyla bir araya geldi!

İzmir'e gelen Berat Albayrak AK Parti İzmir İl Başkanlığı'nda partililerle görüştükten sonra Sevgi Yolu'nd esnafla bir araya geldi..

İzmir 15.02.2019, 15:41
Berat Albayrak İzmir halkıyla bir araya geldi!

Bakan Albayrak, İzmir programı kapsamında AK Parti İzmir İl  Başkanlığında partililerle bir araya geldi.

Basın kapalı toplantının ardından Bayraklı ilçesindeki Sevgi Yolu'nda  esnafla bir araya gelen Albayrak, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı.

Sevgi Yolu üzerinde mağazaları gezerek esnafla sohbet eden Bakan  Albayrak'a küçük bir kız çocuğu çiçek ve mektup verdi.

Daha sonra MHP Bayraklı İlçe Başkanlığını ziyaret eden Bakan Albayrak,  ilçe yönetimindekilerle bir süre sohbet etti.

Burada konuşan Albayrak, MHP İlçe Başkanlığına  misafirperverliklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Bu seçimin hem Türkiye hem İzmir hem de Bayraklı için çok önemli  olduğunu dile getiren Bakan Albayrak, şöyle konuştu:"Allah'ın izniyle gerek Sayın Cumhurbaşkanımız gerek sevgili Devlet  Bahçeli olmak üzere Cumhur İttifakı, bu seçime çok tarihi bir iş birliğiyle,  kardeşlikle giriyor. Bu seçim de bundan önce olduğu gibi zaferle sonuçlanacak.  Ben buna inanıyorum. Gazi Mustafa Kemal Atatürk mezarından kalkıp gelse İzmir'in  bu halini görse ilk bunları denize dökecek olan odur. İzmir'i tekrar Türkiye'nin  ve dünyanın incisi haline getirmek için eski bakanımız, belediye başkanımız Nihat  bakanımızla İzmir'i hep birlikte alacağız."

MHP Bayraklı İlçe Başkanı Mehmet Aydın da MHP olarak Cumhur  İttifakı'nı sonuna kadar desteklediklerini, "bu desteğin pazara kadar değil  mezara kadar olduğunu" belirtti.

Cuma namazını Bayraklı Merkez Camii'nde kılan Bakan Albayrak, namazın  ardından cami avlusundaki bir vatandaşın cenaze namazına da katıldı.

Bakan Albayrak'a ziyaretlerinde AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hamza  Dağ ve AK Parti'nin İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekci ile  diğer ilgililer de eşlik etti.

Yorumlar (0)
19°
açık