Başkan Piriştina’yı duygulandıran sürpriz

Buca Belediyesi şirketlerine geçişi tamamlanan taşeron işçiler ve geçen hafta Türkiye’nin en iyi toplu sözleşmesiyle haklarını alan yüzlerce memur, meclis toplantısı öncesi sürpriz yapıp Başkan Piriştina’yı alkışlar ve çiçeklerle...

Başkan Piriştina’yı duygulandıran sürpriz

Buca Belediyesi şirketlerine geçişi tamamlanan taşeron işçiler ve geçen hafta Türkiye’nin en iyi toplu sözleşmesiyle haklarını alan yüzlerce memur, meclis toplantısı öncesi sürpriz yapıp Başkan Piriştina’yı alkışlar ve çiçeklerle karşıladı. Sürpriz karşısında gururlanıp, duygulanan Başkan Piriştina, “Buca için iyi bir şeyler yapıyorsak hepsi sizin sayenizde. Emeğinize, gönlünüze sağlık” dedi.

Buca Belediyesi çalışanları yaptıkları sürprizle Başkan Levent Piriştina’yı duygulandırdı. Geçen hafta Türkiye’nin en iyi toplu sözleşmesini imzalayarak haklarına kavuşan memurlar ve belediye şirketine geçişi tamamlanan işçiler belediyede toplanarak Başkan Piriştina’ya teşekkür etti. Meclis toplantısına girmek üzereyken elleri çiçeklerle dolu yüzlerce çalışanını karşısında gören Başkan Piriştina, yaşadığı kısa şaşkınlığın ardından gurur ve mutluluğunu mesai arkadaşlarıyla paylaştı. “En büyük başkan”, "İşçi emekçi dostu başkan” sloganlarıyla duygulanan Başkan Piriştina, “Biz büyük bir aileyiz. Buca için çalışıyor, iyi bir şeyler yapıyorsak hepsi sizlerin desteği, çabası ve emeğiyle oluyor. Hepinize çok teşekkür ederim. İyi ki varsınız. Aynı azim ve kararlılıkla el ele omuz omuza çalışmaya devam” diye konuştu.

Personelinin coşkulu alkışları eşliğinde meclis toplantısına katılan Başkan Levent Piriştina, teşekkür ziyaretini meclis üyeleriyle paylaşıp, “Hayatımda en duygulandığım anlardan biriydi. Mesai arkadaşlarımızın mutluluğunda sizlerin de payı büyük. Desteğiniz için sizlere teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.
YORUM EKLE