Başkan Oğuz, Kadın Kooperatiflerine ve Eğitime Destek verdi

Urla Belediyesi, Urla Eğitim Vakfı ve S.S Gülbahçe Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz; “Önceliğimiz her zaman çağdaş ve ilerici eğitim ile sağlıklı nesiller yetiştirmek, kadınlarımızın sosyal ve ekonomik hayatta daha çok yer almasını sağlamak olmuştur” diyerek destek verdi.

İzmir 11.10.2019, 10:24
Başkan Oğuz, Kadın Kooperatiflerine ve Eğitime Destek verdi

Urla Belediyesi, Urla Eğitim Vakfı ve S.S Gülbahçe Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Urla Belediye Başkanı Burak Oğuz, kadınların sosyal ve ekonomik hayata daha çok katkı sağlaması konusunda destek verdiğini belirterek, gençlere yönelik yararlı faaliyetler de düzenleyeceklerini belirtti.

Başkan Oğuz'dan gençlere destek

Eğitim Vakfı ile imzalanan protokolün içeriğinde ise gençlere yararlı bilgi, beceri kazandırmak, bireylerin yeteneklerinin geliştirilmesinde ve eğitim bilincinin yükseltilmesinde katkıda bulunmak, bedensel, ruhsal ve zihinsel yönden sağlıklı nesillerin yetişmesini destekleme, eğitim, spor gibi sosyal ve kültürel alanlarda faaliyetler düzenlenmesi hedefleniyor.

Başkan Burak Oğuz, Gülbahçe Kadın Kooperatifi ve Urla Eğitim Vakfı ile imzalanan protokolün Urla ve Urlalılar adına önemli olduğunu belirterek, ''Yürütülen çalışmalarda işbirliği yapmaktan mutluyuz. Kooperatiflerimize her zaman sahip çıktık ve daha çok kooperatifleşmenin destekçisiyiz. Eğitim ise bizlerin vazgeçilmezidir. Atamızın yolunda, bilimin ışığında nesiller yetiştirmek için elimizden geleni yapacağız. İşbirliğimizin hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Yorumlar (0)