banner123

Başkan Demircan’dan milli birlik ve beraberlik çağrısı

Demokratik Sağlık-sen Genel Başkanı Togan Demircan, Son Zamanlarda Türkiye’de Yaşanan Terör Olaylarıyla İlgili Açıklama Yaparak, "haçlılar, Uzun Bir Süredir Ülkemize Yönelik Başlattıkları Seferlerini Devam Ettirmekteler. Bu Amaçları Doğrultusunda Ellerinde Bulundurdukları Enstrümanları Teker Teker Sahaya Sürmekteler" Dedi.

İzmir 20.12.2016, 11:11
Başkan Demircan’dan milli birlik ve beraberlik çağrısı
Demokratik Sağlık-Sen Genel Başkanı Togan Demircan, son zamanlarda Türkiye’de yaşanan terör olaylarıyla ilgili açıklama yaparak, "Haçlılar, uzun bir süredir ülkemize yönelik başlattıkları seferlerini devam ettirmekteler. Bu amaçları doğrultusunda ellerinde bulundurdukları enstrümanları teker teker sahaya sürmekteler" dedi.
Demokratik Sağlık-Sen Genel Başkanı Togan Demircan, terör olaylarıyla ilgili basın açıklaması yaptı. Başkan Demircan, açıklamasında terör örgütlerinin masum vatandaşları ve güvenlik güçlerini hedef aldıklarını; lakin amaçlarına ulaşamayacaklarını söyledi. Demircan, "Haçlılar, uzun bir süredir ülkemize yönelik başlattıkları seferlerini devam ettirmekteler. Bu amaçları doğrultusunda ellerinde bulundurdukları enstrümanları teker teker sahaya sürmekteler. Bu terör örgütleri maalesef masum vatandaşlarımızı ve güvenlik güçlerimizi hedef almaktadır" dedi.

"Terörist sadece dağda değil"
Togan Demircan, "Ülkemiz Türkiyemiz çok değil on beş yıl önce bir yıllık planlar yapamazken, bugün 2023 planları yapmakta. 2023 hedeflenmekte. Dışa bağımlılık azalmakta. Kendi silahını, tankını üretmekte. Köprülerini yapmakta, Avrupa’nın en büyük hava limanını inşa etmekte. Bunlar başta Avrupa olmak üzere hiçbir haçlının kabul edebileceği konular değil. Bakın yarın Avrasya tüneli açılacak dünya da kaç örneği var? Askerimize saldırıyorlar, polisimize saldırıyorlar, masum sivil vatandaşlarımıza saldırıyorlar. Hepsinin altında büyüyen güçlenen yön veren Türkiye var. Onlar bunu istemiyor. Esas duruşta duracak Cumhurbaşkanı, Başbakan istiyorlar; ama o günler geçmişte kaldı. Artık milletinin önünde eğilen bir Cumhurbaşkanı var. Hizmet eden bir Başbakan var. Hazmedemedikleri budur, onlar bunu kabul edemiyorlar. Allah onların ülkemiz üzerine oynadıkları pis oyunları bozsun, onlara fırsat vermesin. Türkiyemiz bölgesinde ve dünyada zulme uğrayan Müslüman kardeşlerimize yardım elini uzattıkça, haçlıların Müslümanlara zulmüne fırsat vermedikçe bu haçlılar birlik ve beraberlik içerisinde ülkemize saldıracaklardır. Terörist sadece dağda değil. Kamuda da PKK’lı ve FETÖ’cü teröristlerle mücadele ediliyor. Bu etkin mücadelede Devletimizin ve güvenlik güçlerimizin yanında olacağız. Tam destek, hep destek" şeklinde konuştu.
Yorumlar (0)