Barış Manço Sokağı, Gerçek Kimliğine Kavuşuyor

Barış Manço Sokağı Esnafı Ve Mahalle Halkıyla Bir Araya Gelen Başkan Piriştina, Esnafın Ve Mahalle Sakinlerin İsteği Doğrultusunda Sokakta Yapılması İstenen Alt Yapı Ve Işıklandırma Sorunlarını Yerinde İnceledi.

İzmir 25.09.2014, 14:47 18.02.2015, 22:59
Barış Manço Sokağı, Gerçek Kimliğine Kavuşuyor

Barış Manço Sokağı esnafı ve mahalle halkıyla bir araya gelen Başkan Piriştina, esnafın ve mahalle sakinlerin isteği doğrultusunda sokakta yapılması istenen alt yapı ve ışıklandırma sorunlarını yerinde inceledi.
Barış Manço sokağında bulunan Ihlamur Cafe’de sokak esnafı ve vatandaşlarla bir araya gelen Piriştina, sokakta yapılması istenen alt yapı ve ışıklandırma sorunlarını ile ilgili en kısa sürede çalışmalara başlayacaklarını söyledi. Vatandaşlardan gelen istek ve önerileri tek tek not alan Piriştina daha sonra vatandaşlarla birlikte mahallede yapılması istenen değişikleri yerinde inceledi. Barış Manço Sokağı’nın adına yakışır bir halde anılması için kültürel ve sanatsal etkinliklere de önem verilmesi gerektiğini söyleyen Piriştina, Belediye vatandaş iş birliği ile yapılacak kültür, sanat ve müzik etkinlikleri ile sokağın hak ettiği değere kavuşacağını belirtti.

Yorumlar (0)