Avcı Ramadan’da ziyaretçiler konserle coşacak

Yaz boyunca açık alanda verdikleri konserlerle Aliağalı müzikseverleri kısa zamanda kendilerine hayran bırakan AĞABAND müzik grubu, 11 Ağustos Cuma günü Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında Aliağalıların karşısına çıkacak.Aliağa...

Avcı Ramadan’da ziyaretçiler konserle coşacak

Yaz boyunca açık alanda verdikleri konserlerle Aliağalı müzikseverleri kısa zamanda kendilerine hayran bırakan AĞABAND müzik grubu, 11 Ağustos Cuma günü Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında Aliağalıların karşısına çıkacak.

Aliağa Belediyesinin kültür sanat faaliyetleri kapsamındaki etkinlikleri tüm hızıyla devam ediyor. Aliağa Belediyesi Sanatevi (ASEV) müzik eğitmenleri tarafından kurulan AĞABAND müzik grubu, etkinlikler çerçevesinde pazartesi akşamları Helvacı Mahallesinde, çarşamba akşamları Yeni Şakran Atatürk Mahallesinde, cuma akşamları ise Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında sahne almaya devam ediyor.

11 Ağustos Cuma akşamı Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında sahne alacak olan AĞABAND grubuna kendisini ‘Allah Aşkına Yapma’ albümü ile tüm Türkiye’ye tanıtan ünlü şarkıcı Ulviye Koçak eşlik edecek. Çimlerin üzerinde müzik ziyafeti yaşatacak olan AĞABAND grubu ve Ulviye Koçak seslendirecekleri şarkılar ile Aliağalılara müzik dolu unutulmaz bir gece yaşatacak.
YORUM EKLE