Atatürk İle Göz Göze Geldiler!

İzmir Efes Selçuk Belediyesi’nin Ulu Önder Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölüm yıl dönümünde hazırlamış olduğu afiş, duygusal anlar yaşattı.

İzmir 10.11.2019, 13:29
Atatürk İle Göz Göze Geldiler!

Oldukça anlamlı bir anma afişi hazırlayan Efes Selçuk Belediyesi, ilçenin bir çok yerinde yer alan billboardlarda vatandaşları Atatürk ile göz göze getirdi.

İlçenin birçok noktasında yer alan billboardlardaki aynalı görsele yaklaşan ve aynada Atatürk ile göz göze geldiğini gören vatandaşlar, duygulu anlar yaşadı.

Yaşlısı, genci, kadını, erkeği ve en önemlisi de geleceğimiz olan çocukların dikkatini çeken Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk'ün billboardlardaki aynalı görseli ile fotoğraf çektiren vatandaşlar, çektikleri fotoğrafları sosyal medyadan paylaşmayı da ihmal etmedi.

Aynalı görsele yaklaşan ve Atatürk'ün silueti ile göz göze gelenler, Ulu Önder’in; "Beni görmek demek mutlaka yüzümü görmek değildir. Benim fikirlerimi, benim duygularımı anlıyorsanız ve hissediyorsanız bu kâfidir" sözlerini okuduktan sonra Efes Selçuk Belediye Başkanı Filiz Ceritoğlu Sengel'in "Hala yaşıyorsun" cümlesi ile daha anlamlı kılınan bu görselin karşısından dakikalarca ayrılmadı. Vatandaşlar, duygu dolu görseli ilçe halkı ile buluşturan Başkan Sengel'e teşekkür etti.

Yorumlar (0)