Apaz Group lezzet markalarıyla Hilltown İzmir’de yerini aldı!

Bünyesinde Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey’i bulunduran Apaz Group, büyüme hamlesini sürdürüyor. Apaz Group çatısı altında faaliyet gösteren Baydöner, PidebyPide ve Bursa İshakbey markaları, Hilltown İzmir’de kapılarını açan yeni şubelerinde Türk mutfağının yöresel lezzetlerini misafirlerinin beğenisine sunuyor. 

İzmir 21.10.2019, 13:00 21.10.2019, 13:08
Apaz Group lezzet markalarıyla Hilltown İzmir’de yerini aldı!

Türk damak tadının vazgeçilmez lezzeti dönerle dünya çapında bir marka olma yolunda ilerleyen Baydöner’in İzmir’deki yeni restoranı, Hilltown İzmir’de hizmete girdi. Baydöner, yeni restoranıyla Türkiye genelinde 119 şube sayısına ulaştı. Her zaman lezzetli ürünleri ve kaliteli hizmeti sunmayı ilke edinen marka, yeni restoranında yüksek standartlardaki hizmeti, konuksever personeli ile İzmirli misafirlerini karşılarken lezzetli menüsü ve konforlu ortamıyla da fark yaratıyor.

APAZ GROUP HİLLTOWN İZMİR'DE

Apaz Group’un Hilltown İzmir’de hizmete sunduğu bir diğer restoranı, Türk mutfağının yöresel yemeği pidenin hızlı ve doyurucu halini sunan PidebyPide oldu. Yeni PidebyPide restoranı, markanın Türkiye genelindeki 38. şubesi oldu. Taze taze hazırlanıp pişirilen, bol malzemeli ve doyurucu ürünleri ile İzmirlileri ağırlayan PidebyPide, fırından yeni çıkmış çıtır çıtır, incecik hamuruyla konuklarına enfes bir tat sunuyor. 

Lezzet tutkunlarının değişilmez adresi olmaya aday Bursa İshakbey de Türkiye genelindeki 13. restoranıyla Hilltown İzmir’deki yerini aldı. Türk mutfağının klasikleşmiş tadı döneri İzmirli misafirlerine en lezzetli ve en doyurucu haliyle sunan Bursa İshakbey, self servis hizmet veriyor. Bursa İshakbey’in vazgeçilmez lezzet döneri İskender ve ekmek arası olarak sunuşu, hızlı servisi, ürün çeşitliliği ve doyurucu porsiyonları; onu konukları için vazgeçilmez yapıyor. 

Yorumlar (0)