Aliağa Caddeleri Yenilemek İçin İhaleye Çıkıyor

Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Aliağa Sınırları İçerisinde Bulunan Yol Cadde Ve Sokaklarda Parke, Bordür Döşeme İşi İçin İhaleye Çıkıyor.

İzmir 15.01.2015, 20:06 18.02.2015, 22:59
Aliağa Caddeleri Yenilemek İçin İhaleye Çıkıyor
Aliağa Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Aliağa sınırları içerisinde bulunan yol cadde ve sokaklarda parke, bordür döşeme işi için ihaleye çıkıyor.

Duyurusu yapılan ihale ilanında, Aliağa sınırları içerisindeki idarenin göstereceği yerlerde, 50 bin metre kare olmak üzere toplam 88 bin metrekare parke ve bordür döşeme işi yapılacağı bildirildi. Uygulanacak kriterler ise ayrıntılarıyla yayımlandı.

İlanda yer alan bilgilere göre, ’Parke bordür ve döşeme işi’ ihale dokümanının idare tarafından belirtilen internet adresinde görülebilecek. Teklif verecek olan katılımcıların ihale dokümanını satın almaları veya EKAP üzerinden e-imza kullanarak indirmeleri gerekiyor. İhaleye teklif verecek olanlar, tekliflerini ihale tarih ve saatine kadar Aliağa Belediyesi İhale İşleri Servisi adresine elden verebileceği gibi, aynı adrese iadeli taahhütlü posta vasıtasıyla da teslim edebilecek.
Yorumlar (0)
16°
açık