Aliağa Belediyesinden çocuklara keyifli hafta sonu

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında çocuklar için düzenlediği ‘Aliağa’da Bahar Şenliği’ etkinlikleri miniklere keyifli hafta sonu yaşatmaya devam ediyor.Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer aldığı etkinliklerde...

Aliağa Belediyesinden çocuklara keyifli hafta sonu

Aliağa Belediyesi’nin kültür sanat faaliyetleri kapsamında çocuklar için düzenlediği ‘Aliağa’da Bahar Şenliği’ etkinlikleri miniklere keyifli hafta sonu yaşatmaya devam ediyor.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin yer aldığı etkinliklerde bu hafta ‘Ağaç Ev’ isimli müzikli çocuk oyunu minikler için sahne aldı. Bilge Oyuncular Mürettebat Tiyatro Topluluğu tarafından sahnelenen oyun miniklere kahkaha dolu dakikalar yaşattı. Yoğun ilgi gören oyun çocuklardan tam not aldı.

Hafta sonunun tadını aileleriyle birlikte Avcı Ramadan Çocuk Oyun ve Rekreasyon Alanında keyifli saatler yaşayarak geçiren minikler tiyatronun ardından kendileri için hazırlanan sihirbaz, animasyon, palyaço gösterileri ve yüz boyama aktiviteleriyle de doyasıya eğlendi.

Etkinlikler sırasında miniklere süt, kek, pamuk helva, Osmanlı macunu ve patlamış mısır ikramı yapılırken büyükler için de çay ikramı yapıldı.
YORUM EKLE