Aleyna Tilki 23 Nisan’da Bayraklı’da

Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulasal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Bu kapsamda 23 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de Bayraklı Belediyesi Migros Kafe‘den başlayacak kortej yürüyüşü sonrası pop müziğinin...

Aleyna Tilki 23 Nisan’da Bayraklı’da

Bayraklı Belediyesi, 23 Nisan Ulasal Egemenlik ve Çocuk Bayramını çeşitli etkinliklerle kutlayacak. Bu kapsamda 23 Nisan Pazartesi günü saat 18.00’de Bayraklı Belediyesi Migros Kafe‘den başlayacak kortej yürüyüşü sonrası pop müziğinin gözde ismi Aleyna Tilki, saat 20.00’de Smyrna Meydanında konser verecek.

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını coşkuyla kutlamaya hazırlanan Bayraklı Belediyesi, düzenlenen etkinlikler kapsamında 23 Nisan’da kortej yürüyüşü gerçekleştirecek. Saat 18.00’de çocuklarla birlikte Bayraklı Manavkuyu Migros Kafe önünde buluşacak vatandaşlar, Smyrna Meydanına kadar yürüyecek. Ardından Türk pop müziğinin genç ismi Aleyna Tilki, Smyrna Meydanında sahne alacak. En beğenilen şarkılarını bu kez Bayraklılılar için seslendirecek olan şarkıcı, ücretsiz gerçekleştirilecek konserde hayranlarına müzik dolu bir akşam yaşatacak.

Bayraklı Belediye Başkanı Hasan Karabağ, “Her yıl olduğu gibi bu yıl yine 23 Nisan Bayraklı’da coşkuyla, heyecanla kutlanacak. Etkinliğimiz 18.00’de çocuklarımızla oluşturacağımız kortej yürüyüşüyle başlayacak. Saat 20.00’de çocukların son dönemdeki en sevdiği isimlerden Aleyna Tilki, Smyrna Meydanında konser verecek. Herkesi hem yürüyüşümüze hem de konserimize bekliyoruz” dedi.
YORUM EKLE