Alaçatı Ot Festivali açılış kokteyli gerçekleştirildi

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Alaçatı Ot Festivali’nin açılış kokteyli, Alaçatı’nın en güzel mekanlarından birisi olan Hoshaff Cafe Bar’da gerçekleştirildi.Açılış kokteylinin ev sahipliğini...

Alaçatı Ot Festivali açılış kokteyli gerçekleştirildi

İzmir’in Çeşme ilçesinde, Çeşme Belediyesi tarafından düzenlenen 9. Alaçatı Ot Festivali’nin açılış kokteyli, Alaçatı’nın en güzel mekanlarından birisi olan Hoshaff Cafe Bar’da gerçekleştirildi.

Açılış kokteylinin ev sahipliğini yapan Çeşme Belediye Başkanı Muhittin Dalgıç, kokteyle eşi Semra Dalgıç ile birlikte katılırken, Çeşme Kaymakamı Hacı Mehmet Kara, Garnizon Komutanı Binbaşı Derviş Akova, Çeşme İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Emin Yılmaz, Çeşme İlçe Emniyet Müdürü Gürcan Alev, Milli Emlak Müdürü Ercan Çiçek, Çeşme Alper Çizgenakat Devlet Hastanesi Başhekimi Opr. Dr. Atıl Birol, Atatürkçü Düşünce Derneği Çeşme Şubesi Başkanı Veysel Ayhan ve çok sayıda davetli de kokteylde yer aldı. Alaçatı’nın tarih kokan büyülü atmosferinde gerçekleştirilen kokteyl, davetlilerin neşeli sohbetleriyle geç saatlere kadar devam etti.
YORUM EKLE