AK Parti İzmir'de yeni il başkanını arıyor! İşte öne çıkan isimler

AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden istifa eden Aydın Şengül'ün yerine pek çok isim ortaya atılıyor. Kulislerde Erkan Kandemir, Kerem Ali Sürekli ve İlknur Denizli gibi isimler öne plana çıkıyor. Detaylar haberimizde...

İzmir 13.04.2019, 15:15
AK Parti İzmir'de yeni il başkanını arıyor! İşte öne çıkan isimler

AK Parti İzmir İl Başkanlığı görevinden istifa eden Aydın Şengül'ün yerine pek çok isim ortaya atılıyor. Kulislerde Erkan Kandemir, Kerem Ali Sürekli ve İlknur Denizli gibi isimler öne plana çıkıyor.

AK Parti'nin yeni İzmir il Başkanı kim olacak? İşte o isimler...

AK Parti İzmir İl Başkanlığı’ndan istifa eden Aydın Şengül’ün ardından gözler parti kulislerine çevrildi. Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir ve genel merkezden gelecek bir heyetin İzmir’de temayül yoklaması yapacağı aktarıldı. Süreçte Şengül’ün ardından göreve gelebilecek isimler noktasında bazı iddialar ortaya atıldı. İzmir eski Milletvekilleri Kerem Ali Sürekli ile İlknur Denizli, şu an yönetim kurulunda olan ve Teşkilat Başkanlığı görevini yürüten Tanfer Kemerli, il eski yöneticisi Maksut Karaosman, Seferihisar Belediyesi eski Başkanı Hamit Nişancı, Aliağa Belediyesi eski Başkanı Tansu Kaya, Müstakil Sanayici ve İşadamları (MÜSİAD) İzmir Şubesi’nin eski Başkanı Ümit Ülkü’nün adı başkanlık için konuşuluyor.

Yorumlar (0)