9 Eylül Kutlamaları için Muharrem İnce İzmir'e geliyor. CHP İzmir Ankara'ya gidiyor

9 Eylül 2018'de İzmir'de CHP'den bir şeyler oluyor. 9 Eylül İzmir'in Kurtuluş coşkusunu yaşamak için Başkan Aziz Kocaoğlu'nun davetlisi olarak gelen Muharrem İnce İzmir'deki 9 Eylül etkinlik ve kutlamalarına katılacak. 9 Eylül gibi çok önemli bir günde Ankara'da olacak olan CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ise Belediye başkanlarını ve parti teşkilatını Ankara’ya çağırdı. Deniz Yücel İzmir'deki CHP'li belediye başkanlarına gönderdiği yazıyla tüm örgütleri Ankara'da gerçekleşecek CHP kuruluş yıl dönümü etkinliklerine çağırdı.

İzmir 07.09.2018, 23:12
9 Eylül Kutlamaları için Muharrem İnce İzmir'e geliyor. CHP İzmir Ankara'ya gidiyor

Muharrem İnce 24 Haziran’da gerçekleştirilen Cumhurbaşkanlığı ve Parlamento seçimlerinde düzenlediği mitingden sonra ilk kez İzmir’e gidecek. 9 Eylül 2018'de İzmir'de CHP'den bir şeyler oluyor. 9 Eylül İzmir'in Kurtuluş coşkusunu yaşamak için Başkan Aziz Kocaoğlu'nun davetlisi olarak gelen Muharrem İnce İzmir'deki 9 Eylül etkinlik ve kutlamalarına katılacak.

İnce 9 Eylül’deki İzmir Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenecek kurtuluş etkinliklerine katılacak. İnce en son 21 Haziran’da Alsancak Gündoğdu meydanında tarihi bir miting yapmıştı.

CHP İZMİR 9 EYLÜL'DE ANKARA'YA...

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel9 Eylül'de yapılacak il başkanları toplantısı öncesi, bu sabah saatlerinde Ankara’ya gitti.

Yücel, 9 Eylül Pazar günü ise, 24 Haziran seçim sonuçlarının masaya yatırılacağı il başkanları toplantısına katılacak ve İzmir raporunu sunacak. İl Başkanı Yücel toplantı sonrası partinin kuruluş yıldönümü etkinliklerine katılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) İzmir İl Başkanı Deniz Yücel, belediye başkanlarına gönderdiği resmi yazıyla tüm örgütlerin 9 Eylül Günü Ankara’da gerçekleşecek partinin 95’inci yıl dönümü etkinliklerine katılacağını belirtti.

'9 Eylül' için CHP var İzmir Yok!

‘9 Eylül Programı’ başlıklı resmi belgede sadece parti kuruluş yıl dönümünden bahsedilirken 9 Eylül İzmir’in düşman işgalinden kurtuluş programına dair hiçbir bilgiye değinilmemesi dikkat çekti. 

İŞTE O BELGE:

Yorumlar (1)
BAHATTİN İHTİYAROĞLU 1 yıl önce
SAYİN MUHARREM İNCE ADAMLIĞINI BİR KEZ DAHA GÖSTERDİ.9 EYLÜLDE İZMİR SENİ BEKLİYOR.KAÇANLARA BURADAN SESLENİYORUM SAKIN OLA İZMİRDE KAPIMIZI ÇALMAYIN ZİRA O KAPI SİZE ÇOKTAN KAPATILDI.