2018 İzmir Büyükşehir Belediyesi memur personel alımları

İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımları 2018 yılında da devam ediyor. Özellikle şehirdeki hizmetlerin artması ve daha kaliteli bir hizmetin verilebilmesi için belediyeler yeni iş ilanları verecek ve birçok kişiyi iş sahibi yapacaklardır. İş sahibi olmak isteyen kişilerin kısa zamanda başvuruda bulunması gereken İzmir Büyükşehir Belediyesi alımları ile ilgili olarak da yeni detaylar çıkmaktadır. Yeni yılın gelmesi ile birçok kişinin iş sahibi olmak gibi hayaller kurması da belediyelerin gözünden kaçmamaktadır.

2018 İzmir Büyükşehir Belediyesi memur personel alımları

İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımları birden fazla birimde yapılacaktır. Özellikle alımların yapılacağı birimlerin belli olması ile birçok kişinin başvuruda bulunacağı bu iş ilanlarında en çok dikkat edilmesi gereken husus ise hangi pozisyonlara kimlerin alınacağıdır. Bu nedenle bu pozisyonları dikkatli bir şekilde incelemeli ve hangi birime kaç kişilik alım yapılacağını bilmelisiniz.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımları itfaiye, zabıta, temizlik işleri ve diğer birçok müdürlüğe bu alımlar yapılacaktır. Her birim öncelikli olarak kendisine gerekli olan kişileri belirleyecek ve sonrasında bir üst birime bildirecektir. Gerekli onayların alınmasından sonra alımlar için gerekli ilanlar verilecek ve ardından alımlar başlayacaktır.

İzmir Büyükşehir Belediyesi Memur Personel Alımları 2018 yılında bu şekilde yapılacak ve alımlar uzun bir süre devam edecektir. Alımların ne zaman başlayacağı ve kaç kişi ile devam edeceği gibi bilgilerin çıkması ile de sizlere internet sitemiz üzerinden duyuru yapacak ve bildirimde bulunacağız.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan
Hasan - 12 ay Önce

Anca rüşvet yemin siz

MAHMUT
MAHMUT - 11 ay Önce

AMCAOĞLU DAYIOĞLUDAN SIRA BIZIM GIBI ÜNİVERSİTE OKUMUS GENÇLERE GELMİYOR TURKIYEDE BELEDİYE SAYISI VE ALDIĞI MEMUR SAYISI UTANÇ VERİCİ

Izmirli
Izmirli - 10 ay Önce

Izmirde ekmek yok kardes erzurum şenkayaliysan korkma dağda 2 bira ruşvet verirsin olmadi koyunden gelmeden 20 inek satip verirsin eşyan gelmeden işin hazir olur aninda beline bir telsiz verirlee merak etmeyin yaziklar olsun izmir belediyesinin yoneticilerine chp izmirde zerre bir sey beceremiyor birde izmirin gerçek gencleriyle ilgilenmiyor elin dağlilariyla ilgileniyor yaziklar olaun insAllah bu sefer izmiri kay eddcekler seyredin az kaldi

Seza duman
Seza duman - 10 ay Önce

Yalan hikâye hepsi torpıller tok arkanda adamın dağın olacak

Fadıl
Fadıl - 9 ay Önce

İki üniv.bitirsende iyi derecede yabancı dilin olsada, çürük raporu alman gerek askerlik yapamazsın dendiği halde askerliğini bitirsende artık ülkemizde gerçek Türkiye sahiplerine iş yok. Yine de Vatanım Sağolsun!!! Evime ekmek götürmekte zorlansamda, kiramı zar zor ödesemde, kızım defterlerini borçla alsam da yine de Vatanım Sağolsun!!!