20 Nisan 2019 İzmir Hava Durumu Nasıl Olacak? Hafta Sonu İzmir'de Yağmur Varmı?

Meteorolojiden alınan son verilere göre İzmir'de hafta sonu hava durumu parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde iç kesimlerinin yağmur ve karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. İç Ege'de hafif, yüksek rakımlı yerlerde ise orta kuvvette zirai don riski için vatandaş uyarıldı. İşte İzmir ve Ege'de hafta sonu hava durumu ve 5 günlük İzmir hava raporu...

20 Nisan 2019 İzmir Hava Durumu Nasıl Olacak? Hafta Sonu İzmir'de Yağmur Varmı?

Meteorolojiden alınan son verilere göre İzmir'de hafta sonu hava durumu parçalı ve çok bulutlu, sabah ve öğle saatlerinde iç kesimlerinin yağmur ve karla karışık yağmurlu geçeceği tahmin ediliyor. İç Ege'de hafif, yüksek rakımlı yerlerde ise orta kuvvette zirai don riski için vatandaş uyarıldı.

Ege Sıcaklık

Sıcaklıklar Ege ve yurt genelinde mevsim normallerinin altında seyretse de bu durum uzun sürmeyecek. Uzmanlar haftaya sıcaklıkların tırmanışa geçeceğini belirtti.

Uyarılar

İç Ege'de hafif, yüksek rakımlı yerlerde ise kuvvatli zirai don riski için Meteoroli uyarı yaptı.

İzmir Hava Durumu

İzmir' Cumartesi günü sıcaklıklar en yüksek 17 en düşük 10 derece gözlenecek. Parçalı bulutlu bir hava izleyecek, yağmur beklentisi yok. Pazar günü ise sıcaklık en yüksek 18 en düşük 10 derece şeklinde seyredecek.

5 Günlük İzmir Hava Durumu

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2019, 09:05
YORUM EKLE