Vitalia ile İzmir’in En Lüks Konutları Narlıdere Sırtlarında İnşa Ediliyor

İzmir’in yeni yıldızı Narlıdere sırtları oldu. Kentsel dönüşüm projeleri İzmir’de de tüm hızıyla devam ediyor. İzmir’in en lüks konutları Narlıdere sırtlarında yıldız gibi parlamaya başladı. Sıra dışı yapısıyla hayalleri zorlayan Vitalia Narlıdere’yi gezerek detaylarıyla inceleme fırsatı bulduk.

İzmir Yeni Emlak Konut Projeleri 10.07.2018, 11:04 20.07.2018, 14:44
Vitalia ile İzmir’in En Lüks Konutları Narlıdere Sırtlarında İnşa Ediliyor

1994 yılından beri devam eden yenileme çalışmalarıyla önemli aşamalar kaydeden Narlıdere 2. İnönü Mahallesi, Vitalia Narlıdere projesiyle en ihtişamlı dönemini yaşıyor. İşte sıra dışı yapısıyla hayalleri zorlayan Vitalia Narlıdere projesi…

Narlıdere yamacını eşsiz kılan bu projeyle, gün boyu evinizden çıkmasanız bile ruhunuzun özgür hissedeceği bir yaşam alanı oluşturulmuş. Vitalia Narlıdere, İstanbul’un Boğaz manzarasını aratmayan İzmir körfezi ve bu körfezi çevreleyen Güzel İzmir manzarası, iç içe bulunduğu ormanın temiz havası, botanik bahçeleri ve yüzme havuzuyla hayatı kolaylaştırmasının yanı sıra içinde yaşayanlara doğayla bütünleşik bir yaşam fırsatı sunuyor.

Vitalia Narlıdere projesinde sosyal alanlarına büyük yer ayrılması dikkat çeken noktalardan biri. Kapalı ve açık otopark, çocuk oyun alanları, Güzel İzmir’in körfez manzarasına sahip yüzme havuzu ile Türkiye’nin en güzel manzarasına sahip yüzme havuzu desek yeridir. Ortak terası, yürüyüş ve koşu parkurlarıyla daire sahipleri için eşsiz bir konfor alanı sunuyor.

Hayalleri gerçeğe dönüştüren Narlıdere Vitalia projesi konumu itibarıyla da yüzleri güldürüyor. Toplu taşıma araçlarına ve önemli merkezlere kolay ulaşımıyla tercih sebebi oluyor.

Vitalia Narlıdere projesi;

Adnan Menderes Havalimanı’na 25 dakika,

9 Eylül Üniversitesi Hastanesi’ne, İzmir Ekonomi Üniversitesi’ne, Alışveriş merkezlerine 5 dakika,

Konak’a 15 dakika, Alsancak’a 20 dakika, Urla’ya 15 dakika, Çeşme Alaçatı’ya 40 dakika mesafede yer alıyor.

Uzunyayla Group Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Uzunyayla, İzmirlilere eşsiz bir manzara ve lokasyonda hayallerin üzerinde bir yaşam sunan Vitalia Narlıdere projesinin nasıl çıktığını, neden bu bölgede inşa edildiğini açıkladı.

M. Ali Uzunyayla: “İnsanoğlu, makineleşmeyle birlikte doğayı da değişikliğe uğratmaya başladı. Kent kültürümüz 1950’li yıllardan itibaren dar sokaklar ve çok katlı yapılarla şekillendi ve ne yazık ki bu yapılar çoğu zaman doğaya saygılı olmadı. Bütün bunları göz önünde bulundurarak insanların çocuklarıyla da birlikte huzurla yaşayabilecekleri, doğayla iç içe olabilecekleri bir ortam yaratmak istedik.

Bu proje hayata geçirilirken üzerinde durulması gereken 4 ana başlık vardı.

-Uygun zemin

-En iyi proje

-Doğru malzeme

-Doğru işçilik

Bütün bu bileşenler ahenkle birbirini tamamladığında tıpkı bir orkestra gibi göz kamaştıran Vitalia Narlıdere projesi ortaya çıkıyor. Bu projede birlikte çalıştığımız başta mimarlarımız Metin Kılıç, Dürrin Süer, İç Mimarımız Gülizar Sevin olmak üzere emeği geçen herkese teşekkürü borç bilirim.” Diyen Mehmet Ali Uzunyayla Ayrıca 20 yılı aşkın süredir birlikte çalıştığımız personellerimiz ve kadrolarımızın da çok büyük emekleri olduğunu hatırlattı.

Yorumlar (0)