AterGrup'tan İzmir Bayraklı'da iş dünyasına yeni kule Ater Tower

İzmir Bayraklı'da İş dünyası için tasarlanmış lüks ofislerine sahip olacak yeni bir kule geliyor. 3 otopark katı, 27 ofis katıyla toplam 30 kattan oluşan; büyüleyici İzmir manzarası, konumu, konforu, estetiği ve benzersiz proje özellikleri ile 106 metre yüksekliğe ve 20,000 m2 brüt ofis alanına sahip Ater Tower bugün düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı.

İzmir Yeni Emlak Konut Projeleri 20.02.2018, 12:37 20.02.2018, 20:36
AterGrup'tan İzmir Bayraklı'da iş dünyasına yeni kule Ater Tower

Gerçekleştirdiği endüstriyel yapı projeleri ile sanayileşme sürecinde yerli ve yabancı yatırımcıların değişmeyen çözüm ortağı haline gelen Ater Grup, endüstriyel yapılardaki bilgi ve tecrübesini şimdide iş dünyasının hizmetine sunuyor. A+ ofisleri, ayrıcalıklı konumu ve benzersiz proje özellikleri ile tamamen iş dünyasının ihtiyaçlarına göre tasarlanan, İzmir’in yeni kent merkezi Bayraklı’da B etabın ilk kulesi olacak Ater Tower, iş dünyasındaki yerini alıyor.

3 otopark katı, 27 ofis katıyla toplam 30 kattan oluşan; büyüleyici İzmir manzarası, konumu, konforu, estetiği ve benzersiz proje özellikleri ile 106 metre yüksekliğe ve 20,000 m2 brüt ofis alanına sahip Atertower bugün düzenlenen basın lansmanı ile görücüye çıktı.

Atergrup Yönetim Kurulu Başkanı Volkan Ceylan satış ofisinde düzenlenen basın toplantısında konuştu.Ceylan, “Atertower projesi bizim için ayrı bir öneme sahip. Burası aynı zamanda grup olarak bizimde headquarter’ımız olacak. Onun için inşaat sürecinde her ayrıntıyı en ince noktasına kadar titizlikle gözden geçiriyoruz. Atergrup olarak çeyrek asırdır endüstriyel yapılarda 20 milyon m2’ye yakın referans uygulama ile sektörde söz sahibi bir firmayız. Tasarım, mühendislik ve uygulama konularında yurtiçi çalışmalarımızın yanı sıra Azerbaycan ve Dubai’de kabuk müteahhitliği konusunda edindiğimiz tüm bilgi ve deneyimi Atertower projemize yansıttık. Çalışmalarımıza da hız kesmeden devam ediyoruz. İzmir’e böyle bir proje kazandırdığımız için Atergrup ailesi olarak çok heyecanlı ve gururluyuz.” ifadelerini kullandı.

Atertower Neler Vadediyor?

Atertower, günümüzün sıkıcı, asosyal ve tekdüze ofis anlayışına nefes alan mimarisi ve kat bahçeleri ile son veriyor. İş yaşamında hep özlemini duyduğunuz, gökyüzünü kucaklayan, şaşırtıcı peyzaj düzenlemeleri ile yeşilin her tonunu görebileceğiniz kat bahçeleri ile Atertower’da, ekibinizle ya da misafirinizle keyif dolu iş sohbetleri gerçekleştirebilir, güneşin, gökyüzünün eşsiz İzmir manzarasının tadını doyasıya çıkarmak mümkün. Atertower konumuyla da dikkat çekiyor. İzmir’in en değerli bölgesinde, ana arterler ve bağlantı yollarına olan yakınlığının yanı sıra; iş, spor, eğlence, alışveriş hayatının tam kalbinde yer alan, bölgenin adeta can damarı üzerinde bulunan Atertower, stadyum metro durağından sadece 50 mt uzaklıkta.Yüzde %95’i tamamlanan, Atertower'ın Mayıs 2018’de teslim edileceği belirtiliyor.

Yorumlar (0)
22°
açık