GenelGündemİzmir Haberleri

İzmir Valisi Köşger’den İzmirlilere 30 Ağustos çağrısı

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, 30 Ağustos Zafer Bayramı'nın 98. yıldönümünde İzmirlilere hep birlikte İstiklal Marşı okuma çağrısında bulundu.

İzmir Valisi Yavuz Selim Köşger, 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın 98. yıldönümü kutlamaları kapsamında bütün İzmirlilere çağrıda bulundu.

Vali Köşger kutlamaların çoşkusunu hep birlikte yaşamak ve İzmir olarak Cumhuriyet’in değerlerine sahip çıktıklarını göstermek için sosyal medya hesabından bir çağrıda bulundu. Çağrıda Köşger tüm İzmirlilere seslendi. Köşger, hemşehrilerini evlerin cam ve balkonlarını Türk bayraklarıyla donatan halkı saat 21.00’da hep birlikte İstiklal Marşı okumaya davet etti.

SOSYAL MEDYA HESABI ÜZERİNDEN DAVET

Zafer Bayramı’nın her yıl büyük bir coşkuyla kutlandığını belirten Vali Köşger, bu gurur verici, çoşkulu gün için yaptığı paylaşımda; “Değerli İzmirli hemşehrilerim; #TarihSeninZaferSenin. 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda birlik ve beraberliğimizi bir kez daha göstermek için tek yürek olma zamanı… Bu yıl pandemi nedeniyle etkinlik anlamında kısıtlı fakat ruh ve heyecan noktasında en üst seviyede kutlayacağımız 30 Ağustos Zafer Bayramı’nda İzmirli hemşehrilerimizi evlerinin camlarına ve balkonlarında şanlı al bayrağımızla birlikte saat 21.00’da İstiklal Marşımızı okumaya davet ediyorum” ifadelerini kullandı.

 

Etiketler

İlgili Makaleler