İzmir Haberleri

İzmir Torbalı’da emekli polis memuru balta ile öldürüldü!

İzmir'in Torbalı ilçesinde emekli polis memuru İbrahim Ağcakoca daha önce aralarında husumet olduğu öğreilen Ö.K. ve kardeşi İ.K. tarafından balta ile öldürüldü. Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

İzmir’in Torbalı ilçesinde Yeniçiftlik Mahallesi’ne seyir halinde ilerleyen emekli polis memuru İbrahim Ağcakoca’nın aralarında daha önce husumet olduğu iddia edilen Ö.K. ve kardeşi İ.K. tarafından önü kesildi.

BALTAYLA SALDIRDILAR

Şahıslar arasında başlayan tartışma kısa sürede büyüyerek kavgaya dönüştü. Bu esnada emekli polis memuru İbrahim Ağcakoca, yanında taşıdığı silah ile husumetli olduğu şahıslara ateş ederek yaraladı. Yaralanan şahıslardan Ö.K., Ağcakoca’ya balta ile saldırdı. Olayı gören çevre sakinleri durumu jandarma ve sağlık ekiplerine bildirdi. Sağlık ekiplerinin yaptığı incelemede vücudunun değişik bölgelerine darbe aldığı öğrenilen Ağcakoca’nın hayatını kaybettiği tespit edildi. Baltalı saldırıda hayatını kaybeden İbrahim Ağcakoca’nın cansız bedeni savcının incelemesinin ardından otopsi yapılmak üzere İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.

Öte yandan cinayet şüphelisi yaralı Ö.K.’nin Torbalı Devlet Hastanesine, kardeşi İ.K.’nin ise Tire Devlet Hastanesine kaldırıldığı öğrenildi. Torbalı İlçe Jandarma Komutanlığı olayla ilgili soruşturma başlattı.