İzmir Haberleri

İzmir Ödemiş’te kaçırılan genç kız konuştu!

İzmir'in Ödemiş ilçesinde 25 Şubat günü 4 kişi tarafından kaçırılan 24 yaşındaki T.K. isimli genç kız bulundu. 24 yaşında gıda teknikeri olan genç kız kaçırılması ile ilgili açıklamalarda bulundu. T.K.  "Kırsal bir alanda tutulduğum evde kendisine gönüllü kaçtığımı belirteceğimi dememle beni serbest bırakmaya karar verdiler" dedi.

İzmir’in Ödemiş ilçesinde T.K. isimli 24 yaşındaki genç kızi 24 Şubat günü 4 kişi tarafından zorla otomobile bindirilip kaçırılmıştı. Gıda teknikeri olan 24 yaşındaki genç kız ailesine kavuştu.

ŞİKAYETÇİ OLDU
T.K. (24), Ödemiş Adliyesinde, kendisini kaçırdığını ve alıkoyduğunu iddia ettiği şüphelilerden şikayetçi oldu. T.K, AA muhabirine yaptığı açıklamada, servis aracına giderken komşusu A.B’nin kendisini oraya kadar bırakma teklifi üzerine araca bindiğini ve daha sonra araçtaki S.Ç’nin de yardımıyla kaçırıldığını öne sürdü.

SERBEST BIRAKTILAR
A.B’nin kendisini çok sevdiğini ve evlenmek istediğini söylediğini dile getiren T.K, “Önceki akşam Aydın’daki kırsal bir alanda tutulduğum evde kendisine gönüllü kaçtığımı belirteceğimi dememle beni serbest bırakmaya karar verdi. Beni yakınının yardımıyla Ödemiş Adliyesi önüne bıraktılar. Beni zorla kaçıran ve kaçırılmamda yardım, yataklık yapanlardan şikayetçi oldum.” dedi.

NE OLMUŞTU?
25 Şubat Salı günü T.K’nin 4 kişi tarafından zorla otomobile bindirilerek kaçırıldığı iddia edilmiş, şüphelilerden S.Ç. gözaltına alınmış, zanlı “Kişiyi hürriyetinden alıkoymak” suçundan sulh ceza hakimliğince tutuklanarak cezaevine gönderilmişti. Genç kızın bulunması ve diğer 3 şüphelinin yakalanması için jandarma, Ödemiş’in yanı sıra Nazilli ve Beydağ ilçelerinde çeşitli adreslere operasyon düzenlemişti.