GündemManisa Haberleri

İzmir Menemen’den Manisa’ya giden 16 yaşındaki kayıp genç kızdan haber var!

İzmir'in Menemen ilçesinden Manisa'ya giden ve kendisinden bir daha haber alınamayan 16 yaşındaki genç kız E.H.'den güzel haber geldi. E.H.'nin bulunması için başlatılan çalışma sonucunda genç kız ve beraberindeki erkek arkadaşı Menemen'de bir parkta bulundu. 

16 yaşındaki E.H. babasıyla tartışması üzerine İzmir’in Menemen ilçesinden annesinin yanına Manisa’ya gitmek için evden çıktı ve kendisinden bir daha haber alınmadı. E.H.’nin bulunması için başlatılan çalışma sonucunda genç kız ve erkek arkadaşı E.Y. Menemen’de bir parkta bulundu. Gençlerin bulunmaları üzerine ailelerine güzel haber verildi.

PARKTA BULUNDULAR

E.H.’nin bulunması için emniyet ekipleri tarafından çalışma başlatılırken, genç kızın erkek arkadaşının ailesi de oğulları için kayıp ihbarında bulundu. Edinilen bilgiye göre EH. ve E.Y., Manisa’nın ardından tekrar İzmir’e geldi ancak aileleriyle iletişime geçmedi.

İki genç, bugün Çocuk Büro Amirliği ekiplerince Menemen ilçesinde parkta bulundu. E.H. ve E.Y.’nin ifadeleri alınırken, ailelere de müjdeli haber verildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu