İzmir Haberleri

İzmir Konak’ta yangın!

İzmir'in Konak ilçesinde 2 katlı binada iddialara göre elektrik arızasından dolayı yangın çıktı. Meydana gelen yangında ihbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Çıkan yangında can kaybı yaşanmazken ekipler kısa sürede yangını söndürdü. Olayla ilgili ise soruşturma başlatıldı.

İzmir’in Konak ilçesinde 2 katlı binada iddialara göre elektrik arızasından dolayı yangın çıktı. 2 katlı binada çıkan yangın kısa sürede tüm binayı sardı.

ÇALIŞMALAR BAŞLATILDI
Durumu gören çevredeki vatandaşlar polise ve itfaiye ekiplerine bilgi verdi. Bölgeye çok sayıda itfaiye ekibi sevk edildi. Adrese gelen itfaiye ekipleri kısa sürede yangını söndürme çalışmaları başlattı.

YANGINDA ÇATIDAN KOPAN AHŞAP PARÇALAR VATANDAŞLARI KORKUTTU
İtfaiye ekiplerinin yangını söndürme çalışmaları devam ederken, çatı kısmında bulunan ahşap parçalar yere düştü. O esnada söndürme çalışmaları yapan itfaiye ekipleri kendilerini düşen parçalardan korumak için kaçışırken, olay sonrası herhangi bir yaralanma yaşanmadı.

Öte yandan, yangın ekipler tarafından söndürülerek, soğutma çalışmalarına başlandı. Olayla ilgili soruşturma başlatıldı.