Gündemİzmir Haberleri

İzmir Konak’ta metro üst geçit köprüsü altında erkek cesedi bulundu!

İzmir'in Konak ilçesinde erkek cesedi bulundu. Kahramanlar Mahallesi'ndeki metro üst geçit köprüsü altında bir kişinin hareketsiz yattığını gören İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları durumu polis ve sağlık ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler şahsın öldüğünü belirledi. Ceset, kesin ölüm nedeni ve kimlik bilgilerininin belirlenmesi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

İzmir’in Konak ilçesinde Kahramanlar Mahallesi’ndeki metro üst geçit köprüsü altında erkek cesedi bulundu. Alınan bilgiye göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları haraketesi yatan bir kişi olduğunu fark edip durumu sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler şahsın öldüğünü belirledi.

Edinilen bilgiye göre, İzmir Büyükşehir Belediyesi çalışanları, Kahramanlar Mahallesi’ndeki metro üst geçit köprüsü altında bir kişinin hareketsiz yattığını gördü.

İşçiler, durumu polis ve 112 Acil Servis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri, üzerinden kimlik çıkmayan kişinin öldüğünü belirledi. Erkeğe ait ceset, kesin ölüm nedeni ve kimlik bilgilerininin belirlenmesi amacıyla İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu