İzmir Haberleri

İzmir Konak’ta feci yangın! 5 iş yeri zarar gördü

İzmir'in Konak ilçesinde kozmetik ürünleri satan bir iş yerinde nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı yangın çıktı. Yangının kısa sürede büyümesiyle durum komşu işyerlerinde yansıması sonucu 5 iş yeri yangından zarar gördü. Öte yandan, dumandan etkilenen bir itfaiye eri de sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.

İzmir’in Konak ilçesi Yenişehir Mahallesi Gıda Çarşısı içerisinde bulunan kozmetik ürünleri satan bir iş yerinde nedeni bilinemeyen bir sebeple yangın çıktı.

5 İŞ YERİ ZARAR GÖRDÜ

İş yerinden duman yükseldiğini gören çevredekiler, durumu itfaiye ekiplerine bildirdi. İhbar üzerine kısa sürede olay yerine gelen ekipler, yangına müdahalede bulundu.

Yangın, kısa sürede büyüyerek komşu iş yerlerine de sıçradı. 5 iş yerinin zarar gördüğü ve küçük çapta patlamaların da olduğu yangın paniğe neden olurken, itfaiye ekiplerinin bölgedeki soğutma çalışmaları ise sürüyor. Yangında ilk belirlemelere göre 5 iş yerinin zarar gördüğü belirtildi. Öte yandan, dumandan etkilenen bir itfaiye eri de sağlık ekiplerince hastaneye kaldırıldı.