İzmir Haberleri

İzmir Karşıyaka’da market zinciri şubesine soygun! 

İzmir'in Karşıyaka ilçesinde 3 kişi oldukları iddia edilen şahıslar tarafından bir market zincirinin şubesine soygun yapıldı. Marketten yaklaşık 500 TL değerinde sigara çalan hırsızlar için polis ekipleri geniş çağlı araştırma başlattı. İşte detaylar...

İzmir’in Karşıyaka ilçesi Şemikler Mahallesi’nde sabah saatlerinde bir süpermarket zinciri şubesi iddalara göre 3 kişi tarafından asma kiliti kırarak çıkış kapsından içeriye girdi.

4 DAKİKALIK HIRSIZLIK
O sırada alarm çalması üzerine şüpheliler raflarda bulunan 500 liralık sigaraları toplamaya başladı. Yaklaşık 4 dakika süren hırsızlık olayını fark eden mahalle sakinleri durumu polise bildirdi. Bu sırada hırsızlar çaldıkları sigaralar ile birlikte hızla kaçarak gözlerden kayboldu.

ÇALIŞMA BAŞLATILDI
Öte yandan, ihbar üzerine gelen polis ekipleri, markette bulunan güvenlik kameralarını incelemeye alırken, olay yeri inceleme ekipleri de market içerisinde ve çıkış kapısı üzerinde parmak izi çalışması yaptı. Polis ekipleri, olay yerinden kaçan şüphelileri yakalamak için çalışma başlattı.