İzmir Haberleri

İzmir İzban Şirinyer metro istasyonunda intihar girişimi!

İzmir'in Buca ilçesinde İZBAN'da bir intihar girişimi daha yaşandı. İddialara göre kimliği belirlenemeyen bir kadın raylara atayarak intihar girişiminde bulundu. Fakat ray ve tren arasındaki boşlukta kalan kadın şans eseri ölümden döndü. İşte detaylar...

İzmir’in Buca ilçesinde İZBAN Şirinyer metro istasyonunda kimliği belirlenemeyen bir kadın intihar girişiminde bulundu. İddialara göre tren Şirinyer durağına yanaştığı sırada kadın raylara atladı. İZBAN treni raylara yatan kadını üzerinden geçti.

YARA ALMADAN KURTULDU
Çevredeki yolcuların çığlıkları üzerine aşağıya inen makinist, mucize eseri kadının olaydan yara almadan kurtulduğunu gördü. Metro istasyonunda bulunan bir kişinin cep telefonu kamerasıyla kaydettiği görüntülerde, metronun altında kalan kadın makinistin ısrarına rağmen önce çıkmak istemedi. Ancak, daha sonra makinistin yardımıyla metronun altında çıktığı görüldü. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen sağlık ekipleri, kadını Buca Seyfi Demirsoy Hastanesi’ne kaldırıldı. İsmi açıklanmayan kadının, durumunun iyi olduğu öğrenildi.