Gündem

İzmir İstanbul otobanında zincirleme kaza! 1’i ağır 3 kişi yaralandı

İzmir İstanbul otobanında Duygu A. idaresindeki otomobil ile aynı istikamette seyir halinde olan Onur D’nin idaresindeki otomobil ve Yunus Emre G’nin sürücülüğünü yaptığı otomobil nedeni bilinemeyen bir sebepten dolayı Manisa’nın Turgutlu ilçesi geçişinde zincirleme kazaya karıştı.

1 KİŞİNİN DURUMU AĞIR

Kazada yaralanan sürücüler Yunus Emre G. ile Onur D. olay yerine gelen ambulanslarla Turgutlu’daki hastanelere kaldırıldı. Yaralılardan Yunus Emre G’nin durumunun ağır olduğu öğrenildi.

MUCİZE GİBİ KURTULUŞ

Öte yandan kazada Duygu A’nın kullandığı otomobil savrularak bariyerlere çarptı ve ikiye bölündü. Sürücünün kazadan yara almadan kurtulduğu görüldü. Kazayı olay yerindeki polislere anlatan Duygu A. her şeyin 10 saniye içinde olup bittiğini, aracının tekerleklerinin yoldaki bir şeylere takıldığını hissettiğini, savrulduğunu ve aracının ikiye bölündüğünü, emniyet kemeri ve hava yastıkları sayesinde kazadan burnu bile kanamadan kurtulduğunu söyledi. Duygu A. daha sonra olay yerine yakınlarının getirdiği otomobile yürüyerek gitti ve bölgeden ayrıldı.

Bu arada kaza yerinde ikiye bölünen otomobilden düşen bir Türk Bayrağı, olay yerindeki bir trafik polisi tarafından yerden alındı. Polis memuru, bayrağı katlayıp öptükten sonra muhafaza altına aldı.