İzmir Haberleri

İzmir'in başkanları Tunç Soyer ve Deniz Yücel'den İstanbul ve Denizli çıkarması! İşte program

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Merkezi, İstanbul ve Denizli’de iptal edilen yerel seçimler için adeta seferberlik ilan etti.

SOYER VE İLDİZ SEFERBERLİK BAŞLATTI

Yüksek Seçim Kurulu’nun (YSK) İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı yarışını ve Denizli’nin Honaz ilçesindeki başkanlık seçimini iptal etmesi sonrasında CHP İzmir İl Başkanı Deniz Yücel ve İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer harekete geçti.

İŞTE PROGRAM

Gün içinde Denizli’nin yolunu tutan Yücel ve Soyer, ilçede çalışmalara katılacak. Honaz’daki seçim 2 Haziran’da olacak. Denizli çıkarması öncesi 22 Mayıs Çarşamba günü ise Ekrem İmamoğlu’na destek çalışması için İzmirli iki başkanın adresi İstanbul olacak. İmamoğlu’nun saat 11:00’de kampanya için sunum yapacağı aktarıldı. İl Başkanı Yücel, saat 12:00’de İstanbul Bomonti Otel’de ‘Kampanya Koordinasyon’ toplantısına katılacak. 

Ayrıca zirvede Türkiye’deki il başkanları da yer alacak. Yücel, kentte 2 ya da 3 gün konaklayacak. İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Soyer de İmamoğlu’na destek verecek. 23 Haziran’da gerçekleşecek İstanbul seçimleri öncesinde İzmir’den heyetlerin daha farklı programlara da imza atacağı öğrenildi. 

Bir cevap yazın