Gündemİzmir Haberleri

İzmir Gaziemir’de kadın cinayeti! 

İzmir'in Gaziemir ilçesinde 2 Eylül tarihinde Astsubay Köksal Doğru boşanma aşamasında olduğu eşinin çalıştığı kuaför salonuna gelerek hem eşine hem de kuaförde bulunan şahıslara kurşun yağdırdı. Köksal Doğru, şahısları vurmasının ardından kuaför salonunun karşısında bulunan bir site içerisinde intihar ederken 3 kişiyi vuran ve daha sonra intihar etmesi olayında ağır yaralanan kadın, hayatını kaybetti.

İzmir’in Gaziemir ilçesinde 2 Eylül tarihinde akşam saat 18.30 sıralarında Astsubay Köksal Doğru (44), ddiaya göre boşanmak üzere olduğu eşi Handan Doğru’nun işlettiği kuaför salonuna gelerek hem eşine hem de kuaförde bulunan şahıslara kurşun yağdırdı.

ACI HABER GELDİ

Handan Doğru’nun kuaför salonuna malzeme tedariği sağlayan Alper Rapuroğlu olay yerinde hayatını kaybetti. Kuaför salonunda çalışan Gizem Önal ise ağır yaralanarak Gaziemir Nevvar Salih İşgören Devlet Hastanesinin ardından İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesine sevk edildi. Köksal Doğru, şahısları vurmasının ardından kuaför salonunun karşısında bulunan bir site içerisinde intihar etti.

Öte yandan Astsubay Köksal Doğru’nun yaptığı silahlı saldırıda ağır yaralanan Gizem Önal, tedavi gördüğü İzmir Katip Çelebi Üniversitesi İKÇÜ Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesinde, 55 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. Önal’ın ölüm haberini alan yakınları yasa boğulurken, genç kadının cenazesi İzmir Adli Tıp Kurumu morguna kaldırıldı.