Gündemİzmir Haberleri

İzmir Foça’daki tekne faciasında hayatını kaybetmişti! Gözyaşları içinde veda ettiler

İzmir'in Foça ilçesinde 4 kişinin hayatını kaybettiği tekne faciasında yaşamını yitiren Şennur Avcı, gözyaşları içinde toprağa verildi. Avcı'nın cenaze töreninde eski eşi ve çocukları, gözyaşlarına boğuldu. 

İzmir’in Foça ilçesinde yaşanan tekne faciasında yaşamını yitiren 41 yaşındaki Şennur Avcı, gözyaşları içinde toprağa verildi. Avcı’nın cenaze töreninde eski eşi ve çocukları, gözyaşlarına boğuldu.

4 KİŞİ HAYATINI KAYBETTİ

Foça’da meydana gelen tekne kazasında Şennur Avcı (41), Sermin Özerman (38), Elifnaz Özerman (16) ve Çınar Ege Göksoy (9) boğularak yaşamını yitirdi. 8 yaşındaki S.G. isimli çocuk ise denizde kayboldu. Hayatını kaybedenlerden Şennur Avcı için bugün Konak Çinili Camii’nde ikindi vaktinde cenaze töreni düzenlendi. Törene Şennur Avcı’nın eski eşi Nuri Coşkun ve Avcı’nın çocukları Doğan, Kardelen, Polat ve Efe Coşkun katıldı.

GÖZYAŞLARI İÇİNDE VEDA ETTİLER

Eski eşi Şennur Avcı’nın cenaze töreninde acı dolu anlar yaşayan Nuri Coşkun, yakınlarının taziyelerini kabul etti. Eski eşinin tabutu başında çocuklarıyla birlikte gözyaşı döken Coşkun, yine yakınları tarafından teselli edildi. Namazın kılınmasının ve helallik alınmasının ardından cenaze, Yeni Buca Mezarlığı’na defnedildi.