İzmir Haberleri

İzmir Foça’da kaybolan 25 yaşındaki kızla ilgili yeni gelişme!

İzmir'in Foça ilçesinde Bahar A. isimli 25 yaşındaki genç kız 2 gün önce ortadan bir anda kaybolmuştu. Durumu fark eden anne durumu jandarma ekiplerine bildirdi. 10 kişilik arama kurtarma ekipleri ile Bahar A. bulundu.

İzmir’in Foça ilçesinde 25 yaşındaki Bahar A. ailesi ile yaşadığı sırada 2 gün önce valizini evlerinin yakınında bir yere bırakarak kayıplara karıştı.

ULAŞAMADILAR

Eşi İbrahim A. ile birlikte tarlada çalışan anne, öğle saatlerinde tüm aramalarına rağmen kızı Bahar A.’ya ulaşamadı.

JANDARMAYA BİLDİRDİ

Kızlarına bakmak için eve giden anne ve baba kızlarının odasının kilitli olmasından dolayı içeri giremeyen çift, pencereden odaya girdi. Kızının uyuduğunu düşünen anne, yorganı kaldırdığında yastık ve birkaç eşyanın konulduğunu gördü. Bir süre kızlarını hem telefondan arayan hem de çevrede araştıran aile, ulaşamayınca durumu jandarmaya bildirdi. Jandarma ve olay yerine gelen 10 kişilik Arama Kurtarma Derneği (AKUT) ekibi, iki arama köpeğiyle birlikte ormanlık alanda Bahar A.’yı bulmak için çalışma başlattı.

Bahar A., arama çalışmaları kapsamında saat 10.30 sıralarında Foça ilçesinde bulundu. Bahar A.’nın sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Etiketler

İlgili Makaleler