İzmir Haberleri

İzmir Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz nineden baston yedi!

İzmir'in Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz 65 yaş üstü bir çifti koronavirüsü önlemleri kapsamında esprili bir dille evlerine dönmesi gerektiğini söyledi. Saadet isimli nine Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz'e bastonla bacaklarına vurdu.

Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz koronavirüsü önlemlerine ilişkin 65 yaş üstü vatandaşlara uyarılarda bulundu. Bir çifte esprili bir dille everine dönmesi gerektiğini söyledi.

UYARILAR YAPIP BİLGİLER VERDİ
Foça Belediye Başkanı Fatih Gürbüz, koronavirüsün yayılmasına karşı alınan önlemler konusunda, dün akşam Instagram hesabından yaptığı canlı yayında ve bugün Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşlara uyarılar yaptı, bilgiler verdi. Sabah saatlerinde Foça sokaklarında karşılaştığı az sayıdaki 65 yaş ve üstü vatandaşları dışarı çıkmamaları konusunda sempatik biçimde uyaran Başkan Gürbüz, ismi Saadet olduğu öğrenilen nineyle de renkli görüntülere neden oldu.

BASTONLA BAŞKANIN BACAKLARINA VURDU
Çift olarak dışarı çıkan Saadet nineyi evine gitmesi için uyaran Gürbüz, “Seni koştururum. Haydi eve. Balkondan bakacağım. Polise söyleyeyim de ceza yazsın” diyerek espri yaptı. Bunun üzerine Saadet nine elindeki bastonla Başkan Gürbüz’ün bacaklarına vurarak eve gideceğini söyledi.