İzmir Haberleri

İzmir ekibi Menemenspor'da Tahir Şahin istifa etti

Menemen Spor’da Kulüp Başkanı Tahir Şahin görevinden istifa ettiğini duyurdu. 

ŞAHİN’DEN FLAŞ KARAR !

25 Mayıs tarihinde yapılan kongrede başkan seçilen eski Menemen Belediye Başkanı Tahir Şahin, mahkeme tarafından verilen tedbir kararının kaldırmasının ardından flaş bir karara imza attı. 

ONURSAL BAŞKAN OLACAK

Şahin, “Menemen Spor yönetim kurulu üyeliğimden istifa edeceğim, onursal başkan olarak devam edeceğim. Arkadaşlarımızla, Menemen Spor’u nasıl daha ileriye taşırız anlayışı ile çalışacağız” dedi. Şahin açıklamasında şunları söyledi: “Benim konumumda olanlar seçme ve seçilme hakkına sahip gibi duruyor. Ama bu noktada çeşitli görüşler var. Yapabilirsin de yapamazsın da…

BURADA ESAS OLAN MENEMEN SPOR’DUR

Burada esas konu Menemen Spor’dur. ‘Mevzu Menemen ise gerisi teferruat’ demiştim, şimdi de ‘Mevzu Menemen Spor ise gerisi teferruattır’ diyorum.  Ben kendi ismimden dolayı Menemen Sporumuzu kamuoyunda asla tartıştırmayacağım, 1 saniye bile tartıştırmayacağım. Menemen Spor yeteri kadar tartışılmıştır, bundan sonra Menemen Spor yalnızca transferlerle, başarılarla tartışılacak. Kısacası ben Menemen Spor yönetim kurulu üyeliğimden istifa edeceğim, onursal başkan olarak devam edeceğim. Arkadaşlarımızla, Menemen Spor’u nasıl daha ileriye taşırız anlayışı ile çalışacağız. Burada esas olan Menemen’dir, Menemen Spor’dur. Bizim işimiz de Menemen Spor’dur, gücümüz de Menemen Spor’dur” 

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı