Gündemİzmir HaberleriMagazin

İzmir depreminde 91. saatte çıkarılan Ayda’nın taburcu görüntülerine Pınar Altuğ isyan etti!

İzmir'de meydana gelen 6.6 şiddetindeki depremde enkaz altından 91. saatte Rıza Bey Apartmanı'nın enkazından çıkarılan 3 yaşındaki Ayda Gezgin tedavi gördüğü hastaneden taburcu edildi. 3 yaşındaki Ayda babasının kucağında hastaneden çıkarken fotoğraflandı. Babasının kucağında görüntülenen Ayda'nın o halini gören Pınar Altuğ isyan etti.

İzmir’de meydana gelen depremde enkaz altında kalan Ayda Bebek 91. saatte kurtarılmıştı.

Rıza Bey Apartmanı’nda 91 saat sonra yaşanan mucize ise herkesi ağlatmıştı. 3 yaşındaki Ayda’nın enkazdan sağ salim çıkması herkesin gündemi olmuştu.

ÇOK SAYIDA KİŞİ ZİYARET ETMİŞTİ

Ayda’nın tedavisine Ege Üniversitesi Çocuk Hastanesi Yoğun Bakım Servisi’nde başlanmıştı. Tüm Türkiye’nin ilgi odağı olan Ayda Gezgin’i aralarında Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’nın da bulunduğu çok sayıda kişi ziyaret etmişti.

Ayda Gezgin hastaneden taburcu edildi. Hastaneden babası Uğur Gezgin’in kucağında üzeri bir ceket ile örtülerek ayrılan Ayda, bir otomobile bindirildi. Otomobile bebekleri ve eşyaları da koyulan Ayda Gezgin’in bir yakınının evine götürüldüğü öğrenildi.

PINAR ALTUĞ İSYAN ETTİ

Ayda Gezgin ve babasının görüntüsü ise herkesin gündemi oldu. Yalnız başlarına hastaneden ayrılırken görüntülenen aile ile ilgili Pınar Altuğ bir yorumda bulundu. Altuğ gördüğü görüntü karşında isyan etti. Pınar Altuğ paylaşımında şunları söyledi:

“Arkasındayız, yanındayız deyip durdu herkes Ayda bebek için; bugün taburcu olmuş görüntüyü babasını ve Ayda’yı daha fazla yaralamamak için paylaşmayacağım ama yazıklar olsun.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu