Gündemİzmir HaberleriMagazin

İzmir depremi sonrası Göksel’den destek konseri!

Ünlü şarkıcı Göksel İzmir'de yaşanan 6.6 şiddetindeki deprem sonrası depremzedeler için destek konseri vereceğini duyurdu. Göksel'in konser bilet satışları ve etkinlik gelirinin tamamı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İhtiyaç Haritası'nın birlikte yürüttüğü ''Bir Kira Bir Yuva'' kampanyasına bağışlanacak.

İzmir’de yaşanan şiddetli deprem sonrası ünlü şarkıcı Göksel depremzedeler için harekete geçerek İzmir’de konser vereceğini duyurdu.

İZMİR’E DESTEK KONSERİ

Sanatçı Göksel, İzmir’de yaşanan depremden sonra depremzedeler için harekete geçti. Şarkıcı, İzmir Etkinlikleri, Hangout Bahçe ile birlikte İzmir’e Destek Konseri verecek.

21 Kasım Cumartesi günü saat 18.00’de sahne alacak olan Göksel’in konser bilet satışları ve etkinlik gelirinin tamamı, İzmir Büyükşehir Belediyesi ve İhtiyaç Haritası’nın birlikte yürüttüğü ”Bir Kira Bir Yuva” kampanyasına bağışlanacak.

PAYLAŞIMDA BULUNDU

Sanatçı Göksel, etkinlikle ilgili sosyal medyadan yaptığı paylaşıma şu yorumu yazdı:

Güzel İzmir’imiz depremin yaralarını sarmaya devam ederken, bizler de elimizden geldiğince yanlarındayız. Siz de bir yuvaya destek olmak isterseniz konserin biletlerine @bukupon üzerinden ulaşabilirsiniz.