İzmir Haberleri

İzmir'de jandarma ekiplerinden huzur operasyonu! Ceza yağdırdılar!

İzmir İl Jandarma Komutanlığı ekipleri tarafından dün gerçekleştirilen huzur ve güven operasyonları kapsamında, çok sayıda adrese eş zamanlı baskın düzenlendi. 848 personel ile gerçekleştirilen operasyonlarda 10 bin 840 şahıs sorgulanırken, çeşitli suçlardan aranması olan 12 şahıs yakalanarak adli işlem başlatıldı. Trafik uygulamalarında ise 4 bin 703 araç sorgulanırken, 98 araca cezai işlem uygulandı, 34 araç ise trafikten men edildi. Operasyonlar sonucu uygulanan toplam ceza miktarı da 38 bin 91 TL olarak açıklandı.

Uygulamalarda Menderes İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı sorumluluk bölgesinde 27 litre kaçak içki, 1 adet tabanca, 1 adet av tüfeği ve 5 adet mermi ele geçirildi. Ödemiş İlçe Jandarma Karakol Komutanlığı sorumluluk bölgesinde ise 1 adet av tüfeği ele geçirildi.Operasyonlarda, 26 şahısa adli ve idari işlem yapılarak, bu şahıslara 65 bin 742 TL cezai işlem uygulandı.1231 işletme kontrol edilerek, 24 işletmeye 30 bin 500 TL ceza uygulandı, 2 iş yeri de mühürlenerek kapatıldı.

İlgili Makaleler

Bir Yorum

  1. Free Drug Rehab Centers http://aaa-rehab.com Drug Rehab Near Me http://aaa-rehab.com Alcohol Treatment Facilities Near Me
    http://aaa-rehab.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Kapalı