İzmir Haberleri

İzmir'de AK Partili Bergama Belediyesi Ilıca Tesislerinde alkol kullanımını yasakladı

İzmir Bergama Belediyesi, Ilıca Tesisleri’nde alkol tüketimini yasakladı.

ILICA TESİSLERİNDE ALKOL TÜKETİMİNE YASAK !

İzmir Bergama Belediyesi, Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri’nde alkol tüketiminin yasaklandığını duyurdu.

BERGAMA BELEDİYESİ’NDEN FLAŞ KARAR

İzmir’in Bergama İlçesi’nde yer alan, Bahçelievler Mahallesi’ndeki Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri’nde alkol tüketimine yasak geldi. Bergama Belediyesi, tesislerde alkol tüketiminin yasaklandığını duyurdu. BirGün Gazetesi’nden Aycan Karadağ’ın haberine göre; tesiste artık alkol tüketimi yapılamayacak.

Bergama Demokrati Platformu, yasaklamanın ardından açıklama yayınlayarak kararın demokratik olmadığını belirterek “Her şey çok güzel olacak.” ifadelerini kullandı. 

31 MART SEÇİMLERİNDE BERGAMA’NIN DURUMU

31 Mart’ta yapılan yerel seçimlerde Bergama Belediyesi’ni Ak Parti’nin adayı Hakan Koştu kazanmıştı. Koştu, 33 bin 406 oy ile oyların yüzde 48,79’unu almıştı. Cumhuriyet Halk Partisi adayı İdris Yavuzyılmaz ise 32 bin 874 oyda, yüzde 48,01’de kalmış ve 2. olmuştu. 

İlçede Büyük Birlik Partisi yüzde 1,02, Demokrat Parti yüzde 0,72, Saadet Partisi ise yüzde 0,68 oy almıştı. İlçe Belediye Meclisi’nde ise Ak Parti yüzde 48,51 Cumhuriyet Halk Partisi ise yüzde 46,56 oy almıştı. 

Bergama Belediyesi’ni daha önce oyların yüzde 34,55’ini alan Cumhuriyet Halk Partili Mehmet Gönenç yönetiyordu.

KLEOPATRA GÜZELLİK ILICA TESİSLERİ 

Bergama’da Baçelievler Mahallesi 4. Cadde No:4’te bulunan Kleopatra Güzellik Ilıca Tesisleri, aquapark, cafe ve piknik alanıyla; düğün, sünnet ve özel günlerde vatandaşlara hizmet veriyor. Piknik alanında mangal ve semaver de yer alıyor. 

Bir cevap yazın