İzmir Haberleri

İzmir Çiğli’de silahlı kavgada 2 kişi yaralandı!

İzmir'in Çiğli ilçesinde 6 katlı bir binanın 4. katında aralarında husumet olduğu iddia edilen Hasan S. isimli şahıs İbrahim B. ve Ergün A.'nın yaşadığı yere giderek sözlü tartışma yaşadı. Tartışmanın büyümesi üzerine Hasan S. yanında getirdiği silahla İbrahim B. ve Ergün A.'ya ateş ederek yaraladı. Konu ile ilgili soruşturma başlatıldı.

İzmir’in Çiğli ilçesinde dün saat 22.30 sıralarında 6 katlı bir binanın 4. katında aralarında husumet olduğu iddia edilen Hasan S. isimli  İbrahim B. ve Ergün A.’nın bulunduğu ikamete gitti.

2 KİŞİ YARALANDI
Burada Hasan S. ile İbrahim B. ve Ergün A’nın arasında sözlü tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine Hasan S., yanında getirdiği tabanca ile İbrahim B. ve Ergün A’ya ateş ederek yaraladı. Silah seslerini duyan bina sakinleri durumu polise ve 112 Acil Sağlık ekiplerine bildirdi. Yaralılar, ihbar üzerine adrese gelen sağlık ekiplerince ambulansa alınarak Çiğli Bölge Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne sevk edildi. Yaralıların hastanede tedavisinin devam ettiği öğrenildi.

Öte yandan, polis ekiplerince olay yerinden suç aleti ile birlikte kaçan Hasan S’yi yakalamak için çalışma başlatılırken, konuyla ilgili soruşturmanın devam ettiği öğrenildi.