Ege Haberleriİzmir HaberleriManşet

İzmir Çiğli’de korkunç olay: Karısını boğazını sıkarak öldürdü!

İzmir Çiğli’de korkunç bir kadın cinayeti işlendi. Dün meydana gelen olayda S.Ö. isimli bir kişi karısı C.Ö.’yü boğazını sıkarak öldürdü. Olay yerine gelen polis ekipleri karısını öldüren kişiyi salında kanepede otururken bulundu. Çiftin 2 ve 13 yaşında iki çocukları olduğu öğrenildi.

Türkiye’de kadına karşı şiddete tepkiler artarken, İzmir’den korkunç bir cinayet haberi alındı. İddialara göre, kızları C.Ö.’den haber alamayan ailesi kızlarının yaşadığı eve çilingirle geldi. Kapıyı açtıklarında damat S.Ö.’yü elinde bucakla gören aile neye uğradığını şaşırdı. Durumun ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri C.Ö’yü yatak odasında hareketsiz halde buldu. S.Ö. ise salonda kanepede otururken görüldü.

Cinayeti itiraf etti

Sağlık ekipleri tarafından C.Ö’nün hayatını kaybettiği belirlenirken, S.Ö. gözaltına alındı. Sorgu sırasında suçunu itiraf eden S.Ö eşiyle tartıştıklarını ve ardından eşini elleriyle boğarak öldürdüğünü söyledi. Konu hakkında açıklamada bulunan komşuları ise çiftin tartışmasına daha önce şahit olmadıklarını açıkladılar.
İki çocuk annesi C.Ö’nün cenazesi Menemen’de toprağa verildi.