Personel Alımı

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji 50 güvenlik personeli alacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji Türkiye İş Kurumu sayfasında yeni bir iş ilanı yayınladı. İŞKUR’un belediye iş ilanları sayfasında yayınlanan ilana göre İzenerji A.Ş, kendi bünyesinde daimi olarak istihdam etmek üzere bay-bayan 50 güvenlik personeli alımı yapacak. Güvenlik görevlisi alımı başvuruları 19-21 Ocak 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.

İZENERJİ İŞ BAŞVURUSU

İzenerji personel alımı başvuruları 19 Ocak 2021’de başlayacak ve 21 Ocak 2021 tarihinde mesai bitiminde sona erecek. Başvurular sadece internet adresi olan https://www.izenerji.com.tr/Pages/InsanKaynaklari.aspx üzerinden CV Bankası’na online başvuru şeklinde kabul edilecektir. Başvuru sahiplerinin başvuru yapılmak istenen pozisyonu belirtmesi gerekmektedir.

Alınacak personeller İzmir Büyükşehir Belediyesi İzenerji İnsan Kaynakları Bakım Onarım İzenerji Güvenlik Hizmetleri İlaçlama ve Turizm Sanayi Ticaret Anonim Şirketi bünyesinde daimi olarak istihdam edileceklerdir. Personel alımı başvuruları için kadrolara göre belirlenmiş başvuru şartlarını ve diğer detayları görüntülemek için BURAYA TIKLAYINIZ