İzmir HaberleriKamu

İzmir Büyükşehir Belediyesi daimi istihdamlı Çağrı Operatörü alımı yapacak!

İzmir Büyükşehir Belediyesi, İzelman bünyesinde daimi istihdamlı Çağrı Operatörü alımı yapacak. Belediye tarafından verilen ilan Türkiye İş Kurumu ( İŞKUR) resmi internet sayfası üzerinden, kurum dışı ilanlar kategorisinde yayınlandı. Peki, İzelman’da çağrı operatörü olarak çalışmak için başvuru şartları nelerdir? Başvurular nereye, nasıl ve ne zaman yapılacak?

2020 yılı bitmeden belediyeler personel alım ilanları yayınlamaya devam ediyor. Son olarak İzmir İzelman’ın çağrı operatörü kadrosu için eleman alım ilanı verdiği öğrenildi. İŞKUR üzerinden yayınlanan ilana göre en az ön lisans mezunu olan vatandaşlar alımlar için başvuruda bulunabilecekler. Çağrı operatör personeli olarak çalışmak isteyen vatandaşların, 5-11 Kasım 2020 tarihleri arasında başvuru işlemlerini tamamlamaları gerekiyor.

İzelman Başvuru Şartları

T.C. vatandaşı olmak
Erkek adaylar için askerliği yapmış veya muaf olmak.
En az önlisans mezunu olmak,
Tercihen bir yıl süre ile mesleği ile ilgili tecrübesi olmak

İzelman Başvuruları nasıl yapılacak?

İzelman’a başvuruda bulunmak isteyen vatandaşların personel@izelman.com.tr adresine fotoğraflı bir sayfalık özgeçmişi mail atmaları gerekiyor. Başvurular 5 –11 Kasım 2020 tarihleri arasında kabul edilecek.

İrtibat Kişi; Burcu Tosun

Tel: 0232 464 6445

İZELMAN PERSONEL ALIM İLANI İÇİN TIKLAYINIZ.