Kamu

İzmir Büyükşehir Belediyesi çağrı operatörü, jeoloji mühendisi ve büro personeli alımı yapacak!

Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı resmi internet sayfası üzerinden İzmir Büyükşehir Belediyesi personel alım ilanı yayınladı. Belediye tarafından yayınlanan ilanda KPSS şartsız çağrı operatörü, jeoloji mühendisi ve büro personeli alımı yapılacağı belirtildi. Peki, belediye bünyesinde çalışmak için son başvuru tarihi ne zaman?

İzmir Büyükşehir Belediyesi Çevre Korunması İyileştirilmesi Müşavirlik ve Proje Hizmetleri Tic. ve San. A.Ş. 2020’de istihdam edilmek üzere personel alımı için düğmeye bastı. Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı ve Türkiye İş Kurumu (İŞKUR) resmi internet sitesi üzerinden yayınlanan ilanda KPSS şartsız alımların çağrı operatörü, jeoloji mühendisi ve büro personeli alımı yapılacağı belirtildi. Belediyeye başvurular 27,28 ve 29 Mayıs 2020 tarihleri arasında yapılacak. Başvurusu kabul edilenlerin daimi istihdamı sağlanacak.

BAŞVURU ŞARTLARI:

Erkek adaylar için askerliğini tamamlamış,

Herhangi bir sağlık sorununun bulunmaması,

Adli sicil kaydı bulunmaması,

En az yüksekokul mezunu olmak.

BAŞVURU ŞEKLİ:

Belediyeye başvuru yapmak isteyen vatandaşların 27-28 ve 29 Mayıs tarihlerinde, www.izdoga.com.tr/tr/CVBankasi15 adresinden online olarak başvuru işlemleri tamamlamaları gerekiyor.

İLAN TAM METNİ İÇİN TIKLAYINIZ.

İlgili Makaleler