İzmir Haberleri

İzmir Buca’da intihar! İş insanı tabancayla canına kıydı

İzmir'in Buca ilçesinde iş insanı Zafer U. evinde tabancayla intihar etti. Zafer U.'yu görmeyen komşuları endişelenip durumu polise bildirdi. Olay yerine gelen ekipler evde iş insanının cansız bedeniyle karşılaştı.

İzmir’in Buca ilçesinde 44 yaşındaki iş insanı Zafer U. evinde tabancayla intihar etti. Zafer U.’nun yüklü miktarda borcu olduğu için intihar etmiş olabileceği bildirildi. Ekipler, olayla ilgili soruşturma başlattı.

Çeşme’de otel işleten ve inşaat işi yapan Zafer U.’yu komşuları bu sabah göremedi. İş insanının, Yaylacık Mahallesi 185 Sokak’taki 4 katlı binanın zemin katındaki dairesinin ziline basan komşuları, kapıyı açan olmayınca da polisi aradı.

Adrese gelip, eve çilingir yardımıyla giren polis, Zafer U.’nun cansız bedeni ile karşılaştı. Zafer U.’nun tabancayla intihar ettiği belirlendi. Polis ve savcının olay yerindeki incelemelerinin ardından Zafer U.’nun cesedi, otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu morguna gönderildi.

Zafer U.’nun piyasa yüklü miktarda borcu olduğu bu nedenle intihar etmiş olabileceği bildirildi. Polis, olayla ilgili soruşturma başlattı.